Prejsť na obsah

Košické rozprávkové Vianoce 2019

 

Milí Košičania, spoluobčania,

 

rok 2019 sa pomaly chýli k svojmu záveru a nás čakajú najkrajšie sviatky roka, počas ktorých strávime chvíle v spoločnosti našich najbližších. Neopakovateľná atmosféra Vianoc nás aspon na chvíľu prinúti zastaviť sa a uponáhľané dni plné každodenných starostí vymeníme za oddych, radostné a pokojné chvíle s rodinou, v meste, v prírode, či na stretnutiach s priateľmi. Tento predvianočný, vianocný, ale aj povianočný čas by mal byt predovšetkým o dobrote a láske.
 
Vianoce sú tiež dobrou príležitosťou na stretnutie ľudí, ktorí na seba počas roka nemajú čas a ja verím, že miestom takýchto stretnutí budú aj naše Košické rozprávkové Vianoce. Centrum mesta sa aj tento rok premení na rozprávkovú vianočnú krajinu plnú vôní, chutí, svetiel a hlavne dobrej nálady. Mesto Košice pripravilo pestrý a bohatý program, ktorý prinesie celým rodinám nielen veľa zábavy, ale aj niekolko milých prekvapení. 
Milí Košicania, želám vám všetkým, aby bol pre vás a vaše rodiny, priateľov či známych každý deň, ktorý počas Košických rozprávkových Vianoc 2019 strávite v meste, vzácnou a príjemnou návštevou, ktorá bude pre vás stále niečím zaujímavá a ktorá vás vždy niečím milo prekvapí.
 
Prajem vám veľa zdravia, lásky a štastia, verím, že sa všetci budete počas tohtoročných Košických rozprávkových Vianoc opäť cítiť výnimočne.
 
 
Jaroslav Polaček
primátor mesta Košice