Prejsť na obsah

NOC v ZOO

Jedinečná príležitosť prežiť noc v košickej zoologickej záhrade. Táto atrakcia je v júni určená školám a v mesiacoch júl – august prioritne pre rodičov s deťmi. Nocľah je zabezpečený v 2-miestnych drevených stanoch. V blízkosti stanového tábora je kryté ohnisko.
 
Podmienkou účasti je vlastný spací vak a uhradený účastnícky poplatok 20€/ dospelá osoba/noc a 15€/ žiak a študent/ noc.  V cene poplatku je vstupné do ZOO, večera a raňajky v reštaurácii Gazdovský dvor Daktari ZOO. Organizátor si vyhradzuje právo program neuskutočniť, ak sa prihlási menej ako 15 záujemcov. V prípade nepriaznivého počasia akciu zorganizujeme v náhradnom termíne.
 
Záujemcovia o nočné stanovanie môžu v čase od 8:00 – 14:00 volať na telefónne číslo: 055/7968 028 alebo sa prihlásiť mailom na: vzdelavanie@zookosice.sk najneskôr tri dni pred termínom.
 
Noc v ZOO ako školský výlet
 
Noc v ZOO ponúkame pre školy tiež ako alternatívu školského výletu. Pre školy je tento zážitkový program určený v júni vždy v utorok a vo štvrtok.  

 
Záujemcovia o nočné stanovanie sa môžu prihlásiť elektronicky na adrese vzdelavanie@zookosice.sk, resp. telefonicky na č. 055/7968 028 najneskôr týždeň pred plánovaným termínom.
 
Zálohovú platbu 50 eur zašlite na účet č. 0417256001/5600 najneskôr 3 dni pred termínom. V texte pre príjemcu napíšte názov vašej školy. Maximálny počet účastníkov je 28 osôb.