Prejsť na obsah

PIATOK 6. DECEMBER 2019

IMMACULATA

17:00 KLENOTY KRAJA

Bohatý program plný rozmanitého kultúrneho bohatstva regiónov Košického kraja vrátane národnostnej kultúry a mladých talentov venujúcich sa umeniu. 120 minútová hudobno-tanečná show je prepojením tradičného so súčasným, hudby a tanca v podaní známych i neznámych umeleckých súborov. Počas programu v priestore vedľa Primátorského punču na Vás budú čakať vianočné tvorivé dielne. Program pripravil Košický samosprávny kraj.

 

VIANOČNÉ RÁDIO LIVE

Tie najlepšie z najväčších a najznámejších, nielen vianočných, hitov mixujú naživo  na hlavnom pódiu najlepší košickí DJ-i.

 

PARK MEDZI IMMACULATOU A BUDOVOU ŠTÁTNEHO DIVADLA

17:00 PERNÍKOVO                   

Veľká tvorivá dielňa pre rodiny s deťmi plná prekvapení, súťaží, hier a najmä tvorivých aktivít vzájomne prepojených perníkom - či už ako odmenou, alebo ako vlastnoručne vyrobenou sladkou súčasťou Vianoc.

 

SYNAGÓGA NA ZVONÁRSKEJ ULICI č.7

17:00 ARCHA ODKAZOV MINULOSTI - vernisáž výstavy

Mesto Košice Vás pozýva na umelecké podujatie, ktoré nesie myšlienku tolerancie – priateľstva – lásky – mieru – slobody.

Výstava trvá do 22.12.2019, okrem pondelka a soboty - denne môžete v čase od 16.00 do 20.00 hod. zhliadnuť v rámci výstavy vystúpenia hudobníkov a kapiel

 

* Košické vianočné trhy na Hlavnej, denne od 9:00 do 22:00 hod.