Prejsť na obsah

PONDELOK 3. február 2020

ZOO Košice

Na odovzdávanie vysvedčení a s tým spojené polročné prázdniny nezabúda ani Zoologická záhrada Košice. Od soboty 1. februára do pondelka 3. februára, vrátane, budú mať bezplatný vstup všetci žiaci základných škôl, ktorí v pokladni ZOO preukážu na vysvedčení jednotku z prírodovedy resp. environmentálnej výchovy. Môžu sa tešiť na zimnú prechádzku areálom i na zvieratká ZOO.

 

Knižnica pre mládež mesta Košice

Mimoškolské pobočky knižnice budú čitateľom k dispozícii v nezmenených otváracích hodinách. Deti resp. čitatelia môžu využívať priestor knižnice celý deň za účelom čítania, hrania sa... alebo len stretnutia sa s kamarátmi, v prípade záujmu ich vedia knihovníčky zamestnať vybranými zábavnými aktivitami.

 

CVČ, EP Popradská 86

PRÁZDNINOVÝ KLUB

Guľovačka, sánkovačka, skákanie na trampolínkach, športové a spoločenské hry

Poplatok: 10EUR/deň

V cene je zahrnuté: obed, drobné odmeny, celodenný program

Prihlásiť sa môžete do 29. 1. 2020 na adrese tabor@cvckosice.sk alebo telefonicky na 6 411 411. Viac informácií nájdete na www.cvckosice.sk .

 

3. turnaj XII. Ročníka prázdninovej STOLNOTENISOVEJ LIGY 2019-20    9:00         

Vekové kategórie: chlapci a dievčatá (do 10 rokov, do 15 rokov, do 19 rokov)  

Prezencia účastníkov turnaja v deň súťaže od 8:30 do 9:00 hod.

(Systém súťaže sa určí v deň súťaže.)

Prihlášky do 31. 01. do 14:00 hod.:          e-mailom: tilkova@cvckosice.sk

Podmienky účasti: prihlásiť sa do 31. 01. 2020, preukaz poistenca, športový úbor nie bielej farby, halová obuv, vlastná raketa.

Š t a r t o v n é  1,- €/súťažiaci v deň súťaže.

Vstup do priestorov EP Popradská 86 len v prezuvkách. Organizátor turnaja nezodpovedá za zdravotný stav súťažiacich.

Z uvedeného podujatia budú zhotovované obrazové a zvukové záznamy v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia EÚ o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov. Bližšie informácie nájdete na www.cvckosice.sk.

 

Program v planetáriu „VEČERNICA“   17.00 hod.        

program a prednáška o Venuši pre staršie deti, mládež a dospelých, pozorovanie Venuše, hviezd, premietanie filmov

 

Výmenník Wuppertálska

Zumba      19:00    20:00 

Príď si zacvičiť spolu s lektorkou Mirkou do Výmenníka Wuppertálska. Vstup 4 €

 

 

Výmenník Brigádnická

Tanečný jam-Flek    18:30 

Tanečné jamy sú otvorené pre všetkých tanečníkov hip hopovej kultúry. Hlavným cieľom je spájať ľudí s rovnakou vášňou a láskou k Hip Hopovej kultúre a tak prispievať k jej rozvoju. Vstup voľný.

 

 

Výmenník Obrody

Stretnutia detského outdoorového klubu Stopa     16:00    18:00   

Členmi klubu Dračej stopy sú chlapci a dievčatá od 8 do 10 rokov. Cieľom klubu STOPA, ktorý nie je krúžkom, ale plnohodnotným športovým klubom, je ukázať im svet mimo počítačov a pohodlia domova. Vstup voľný.

 

Scénografia 3     17:00    19:00    

Vo Výmenníku Obrody sa spojí divadlo s výtvarným umením. Ako je to možné? Samotné divadelné predstavenie je, okrem režisérskych a dramaturgických prvkov, aj výsledkom navrhovania a realizácie scénickej architektúry, dekorácií a scénických prvkov v divadle. Steny výmenníka budú už po tretíkrát okrášlené dielami žiakov odboru Scénická dekoračná tvorba a reprodukčná maľba zo Školy umeleckého priemyslu Košice. Vstup voľný.

 

Výmenník Jegorovovo

Výtvarný kurz Furča     13:00    15:00   

Chceš zlepšiť svoju techniku maľby? Podporiť výtvarné myslenie a nakopnúť múzu? Tak navštív Výmenník Jegorovovo, kde maľovať naučí lektor Ondrej Jakubčák. Vstup voľný.

 

 

Orientálny tanec     17:30    19:00 

Orientálny tanec vedie Iveta Lukšová a je určený pre všetkých, ktorí sa chcú zabaviť, zrelaxovať a spraviť tak niečo pre svoje telo aj dušu. Zlepšíte si držanie tela, pohyblivosť chrbtice a spevníte svaly. Vstup voľný.

 

 

KoŠicke Ohňare     19:00    21:00    

Vo Výmenníku Jegorovovo sa od januára pravidelne stretáva, síce počtom malá, ale o to akčnejšia, komunita ľudí, ktorých fascinuje manipulácia ohňom – točenie horiacich palíc, poi, chrlenie plameňov, súboje či tanec s ohňom. Tréningy sú určené pre verejnosť staršiu ako 15 rokov. Ak by si sa chcel pridať, nie je dôležité mať predošlé skúsenosti a schopnosti, dôležité je mať zápal a chuť robiť. Komunitné, tréningové náradie je k dispozícii, treba si priniesť len pohodlný cvičebný úbor a prezuvky. Vstup voľný.