Prejsť na obsah

SOBOTA 1. február 2020

ZOO Košice

Na odovzdávanie vysvedčení a s tým spojené polročné prázdniny nezabúda ani Zoologická záhrada Košice. Od soboty 1. februára do pondelka 3. februára, vrátane, budú mať bezplatný vstup všetci žiaci základných škôl, ktorí v pokladni ZOO preukážu na vysvedčení jednotku z prírodovedy resp. environmentálnej výchovy. Už dnes sa môžu tešiť na zimnú prechádzku areálom i na zvieratká ZOO.

 

Knižnica pre mládež mesta Košice

Mimoškolské pobočky knižnice budú čitateľom k dispozícii v nezmenených otváracích hodinách. Deti resp. čitatelia môžu využívať priestor knižnice celý deň za účelom čítania, hrania sa... alebo len stretnutia sa s kamarátmi, v prípade záujmu ich vedia knihovníčky zamestnať vybranými zábavnými aktivitami.

 

Múzeum Vojtecha Lofflera

Odtlačky škvŕn – farebná kompozícia  14:00 – 16:00 hod.

Hodiny kreslenia pre deti a začiatočníkov, technika akryl, tempera.

 

Výmenník Ľudová

Skejtový workshop  16:00 do 20:00   

Skejtový bowl vo Výmenníku Ľudová je jediný vnútorný drevený bazén na východnom Slovensku. Triky si na ňom môžu skúšať rovnako začínajúci, ale aj profesionálni skejteri.

Prísť si zajazdiť môže každý skejtový nadšenec. Ak si trúfaš, ukáž ako obratne vieš so skejtom zaobchádzať na skejtových súťažiach, ktoré sú súčasťou workshopov. Vstup 1 €.