Prejsť na obsah

UTOROK 31. DECEMBER 2019

HISTORICKÁ RADNICA, HLAVNÁ 59

10:00   DETSKÝ SILVESTER

Unikátna detská oslava príchodu Nového roka 2020, na ktorú prijali pozvanie rozprávkové príbehy, detské pesničky, veľké prekvapenia a kopec detského smiechu a radosti. Jedinečnú originálnu oslavu s interaktívnou dielňou a vynikajúcou diskotékou moderujú Silvestrík a Rišo Herrgott. Pozvanie na ňu spolu s Vami prijali zábavná show kúzelníka Wolfa, bláznivá párty Sranda banda Show, tancujúci maskoti, detský spevácky hosť, bláznivá diskotéka s rozprávkovými postavičkami a mnoho ďalších prekvapení.

*Limitovaný počet bezplatných vstupeniek bude k dispozícii od 27.12.2019 v Návštevníckom centre Košice, Hlavná 59. * Maximálne 2 vstupenky na jednu osobu.

 

IMMACULATA

20:00   SILVESTER 2019

Najoriginálnejšia Silvestrovská show 2019 v Košiciach. Jedinečná neopakujúca sa tanečná a hudobná party na Hlavnej ulici tradične spojená s rozlúčkou s rokom 2019 a vítaním Nového roka 2020 umocnená prekrásnym Novoročným ohňostrojom. Kompletne celú Hlavnú v tomto roku roztancujú vynikajúce tanečnice z tanečnej skupiny DIVAS a spoločne s Vami sa o dobrú zábavu postarajú úžasná Nicole McCLOUD so svojim bandom, skvelá MICHAELLA so svojou skupinou,  vynikajúca ľudová hudba STROPKOVIANI, DJ PEPO, moderátor Richard HERRGOTT a ďalší.