Prejsť na obsah

ZOO Košice

Prímestský tábor

Školáci sa môžu tešiť už na jedenásty ročník prímestského tábora. V ôsmich turnusoch sa vystrieda vyše dvesto deti, ktorých láka príroda.   Stretnutie so zvieratkami, jazda na koni, ale aj safaribusom po areáli, stretnutie s plazmi, návšteva DinoParku, či ošetrovanie zvierat priamo vo výbehoch sú každoročne veľkým lákadlom.  Do programu neodmysliteľne patrí hodina s knižnicou po patronátom pracovníčok KMK. Deti sa dostanú aj do chovateľského zázemia levice, medveďov, ale aj pavilónu vtákov. 
 
Štartujeme druhý júlový týždeň, každý pondelok začína nový turnus. Nástup je vždy o 7:30 ráno na parkovisku pred Jumbo centrom. Tam vaše deti prevezmú skúsení animátori. Program v ZOO trvá od 8:30 do 16:00, takže o 16:30 animátori dopravia vaše dieťa opäť na parkovisko pred Jumbo centrum. Cena za 5-dňový turnus je 70 €, pričom je v nej zahrnutá doprava, stravovanie (desiata, obed, olovrant, pitný režim), ceny do súťaží. Tábor je určený pre deti od 5 do 15 rokov. Ak sa rozhodnete prihlásiť Vaše dieťa, akceptujeme prihlášky a platby, ktoré zaregistrujeme najneskôr 6 pracovných dní pred začiatkom tábora. Je potrebné riadne vyplniť online prihlášku. https://www.zookosice.sk/primestsky-tabor-v-zoo-2019/prihlaska.html
 
ZOO ako organizátor si vyhradzuje právo tábor neuskutočniť, ak sa na termín prihlási menej ako 15 detí. O tom Vás budeme informovať najneskôr 3 pracovné dni pred začiatkom tábora a v prípade, že nebudete akceptovať žiadny iný ponúkaný termín, peniaze Vám pošleme späť na Váš účet. Ak dieťa nemôže nastúpiť do tábora, ktorý ste vyplatili a nahlásite to aspoň dva pracovné dni pred začiatkom tábora, budeme si účtovať storno poplatok 5% z ceny. Ak to ohlásite neskôr, storno poplatok bude 20% z ceny tábora.